Programma

 

NOVA FILMFESTIVAL PROGRAMMA 28 en 29 oktober 2017

Dagindeling zaterdag

10.00 uur                                   : openingsfilm

10.05 uur                                   : welkom door de voorzitter NOVA

10.10 uur                                   : overige openingswoorden

10.15 uur                                   : filmblok 1

                                                  Vergeten verlatenheid – Erik Buysse - ZEEVA

                                                  Gehaaid – Henri van Heusden en Jaap Kieft – NB’80

12.15 uur:                                 : lunchpauze

13:15 uur                                  : welkom door presentator Peter Millenaar

13.15 uur                                  : filmblok 2

                                                  Hardt – Videoclub Zaanstreek-Noord – FAA NH’63

                                                  Stromend hout – Henk Koster – AVO Audio Visuele Vereniging Oost

                                                  Leentje en Bertus – Ron Hofman,Jilles Koopmans – ZH'12

                                                  Ik en jij kan meer dan je denkt-Lennart Rodenhuis–Jongeren NOVA Noord

                                                  Kleuren van Fleur – Joop Geurts – FAA NH’63

15.00 uur                                  : pauze

15.30 uur                                  : filmblok 3

                                                  Nuestra Senora del Rocio – René Roeken – NB’80

                                                  Happiness – Vladimir (Quadriga) – ZH'12

                                                  Whatsapp – Hay Joosten – LOVA

                                                  Do I wanna know – Juul Rikkers – NOVA Noord

                                                  Jeruzalem, betwiste stad – Arie Stas - LOVA

17.20 uur                                  : pauze

17.50 uur                                  : filmblok 4

                                                  IJsland – Cees van Meurs – NB’80

                                                  Het kindbruidje – Jose Bibian – NOVA Midden Nederland

                                                  Skip de dip – Annie Akerboom – FAA NH’63

19.00 uur                                    einde blok 4

20.00 uur                                    aanvang diner in Hotel van der Valk, Gilze Rijen

 

Dagindeling zondag

09.30 uur                                  : openingsfilm

09.35 uur                                  : welkom door de voorzitter NOVA

09.45 uur                                  : filmblok 5

                                                  Het Magisch Boek der Kristallen – Lou Kruisbergen – NB’80

                                                  Borah – Ron Hofman, Nancy Dijksman e.a. – ZH'12

                                                  Geflest – Albert Bokslag – NOVA Midden Nederland

                                                  Dilemma – Auke de Witte – NOVA Noord

11.45 uur                                  : lunch

12:45 uur                                  : welkom door presentator Peter Millenaar

12.45 uur                                  : filmblok 6

                                                  De cirkel – Rik Kappen, Kees van Driel – ZH'12

                                                  Wildest Tanzania – Magda Verbist LOVA

                                                  Ze missen je – Jos Rosenboom - LOVA

                                                  Zwarte sneeuw – Tony Jacobs – NB’80

                                                  Leugenland – Else van Laere (Home Made Productions) – ZH'12

14.15 uur                                  : pauze

14.45 uur                                  : filmblok 7

                                                  De afrekening – Jef Caelen – LOVA

                                                  Jongensdromen – Ad Beckers - LOVA

                                                  Internal escape – Amy Houbach – ZH'12

                                                  The final step – Ronald van Amstel – ZH'12

15.45 uur                                  : pauze

16.10 uur                                  : uitreiking Unica medaille

16.25 uur                                  : Paul Wolff vertelt over zijn film “Kariboes, de jaarlijkse trek”

17:10 uur                                  : motivering prijswinnaars door de jury, prijsuitreiking en afsluiting

18.00 uur                                  : einde NOVA Filmfestival 2017

 

Doorlopend : Fototentoonstelling van de beste werken van Fotobond Oost Brabant in de foyer

Login in met uw NOVA account

Save
Cookies user preferences
We use cookies to ensure you to get the best experience on our website. If you decline the use of cookies, this website may not function as expected.
Accept all
Decline all
Lees meer
Analytics
Tools used to analyze the data to measure the effectiveness of a website and to understand how it works.
Google Analytics
Voor het analyseren van het bezoekersgedrag op de website
Accepteren
Afwijzen
Functioneel
Joomla
Login vasthouden
Accepteren
Afwijzen